איך בוחרים מומחה קידום אתרים? הטיפים החשובים ביותר!

האתר שלכם לא מצליח לממש את עצמו? זוהי סיבה מספיק טובה להתחיל לחפש מומחה קידום אתרים. מדובר על איש מקצוע שאמור לסייע לאתר שלכם להגיע למקומות הראשונים בדירוג של גוגל, ובכך תוכלו לדעת באופן חד משמעי כי האתר צפוי לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו. אם בעבר מבחר המומחים בתחום הקידום היה דל ומצומצם, כיום מדובר על מבחר עצום של אפשרויות – וכלל איש מקצוע שתבחרו יהיה את האקס פקטור שהוא מביא איתו.

איש קידום אתרים ברוב המקרים הוא איש מקצוע חיצוני, ובדיוק כמו שאתם בוחרים אנשי מקצוע אחרים – מוטב כי תהיו בטוחים שמדובר על איש מקצוע שיספק לכם את הסחורה. הרי לא תרצו לשלם לא מעט כסף על שירותי קידום אתרים, ובפועל לגלות כי התמורה שתקבלו לא תהיה כמו שחשבתם. אין מקום לפשרות כאשר מדובר על הקידום של האתר, כי ברוב המקרים זה מה שיעשה את ההבדל.

ההצלחה של האתר חשובה לכם? אם התשובה לשאלה הזאת היא חיובית, שווה לכם לקרוא את המאמר הבא. במאמר הבא אנו נציג לפניכם דגשים חשובים לבחירת מומחה קידום אתרים. אם תקפידו לבצע את הבחירה על סמך הקריטריונים השונים, תוכלו להיות בטוחים כי אתם עושים בחירה שתהיו שלמים איתה. בתוך זמן קצר האתר יפסיק לדשדש, וינפץ את תקרת הזכוכית שעד כה מנעה ממנו להתקדם.

הקשיבו למה שיש ללקוחות הקודמים לספר


מומחה קידום אתרים אמור להיות איש מקצוע שחי ונושם את העולם הזה, ולכן ככל הנראה יש מאחוריו לקוחות שונים שקיבלו ממנו שירות. אז למה שלא תנצלו את האפשרות הזאת בכדי לשמוע מה שיש להם לספר? יכול להיות כי מה שהלקוחות הקודמים יספרו, יסייע לכם להבין האם אתם בדרך הנכונה.

לא מעט מקדמים שמים בעמוד הבית שלהם רשימה של לקוחות שהם סיפקו להם שירות. תוכלו להתייעץ עם אותם אנשים לפני שתעשו בחירה כזאת או אחרת, זה בהחלט יסייע לכם לעשות בחירה נכונה. אפילו תוכלו להשתמש ברשתות החברתיות בכדי לקבל עוד קצת אינפורמציה על אותו איש מקצוע שאמור לקדם לכם את האתר.

כמה שנים המקדם נמצא בתחום הקידום


אומנם עד לפני קצת יותר מעשור אף אחד לא ידע מה זה בדיוק שירותי קידום אתרים, אך בשנים האחרונות מדובר על אחד מהשירותים השכיחים ביותר לכל בעל אתר. כך שבכדי שתוכלו להיות בטוחים שאתם בוחרים את האדם הנכון שיסייע לכם לקדם את האתר, מוטב כי תוודאו כמה שנים הוא נמצא בתחום – וכמה זמן הוא חי את העולם הזה.

מומחה קידום אתרים שחי ונושם את עולם הקידום שנים רבות, הוא אחד כזה שתוכלו לסמוך עליו בלב שלם. אם תפנו לאיש מקצוע שעושה את הצעדים הראשונים שלו בעולם הזה, זה סיכון שאתם צריכים להיות מודעים אליו. הניסיון ברוב המקרים הוא אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בעת קבלת ההחלטות הסופית שלכם.

העלויות שאותן גובה מקדם האתרים


כאשר אתם מחפשים מומחה קידום אתרים, מוטב כי תשימו את העלויות בתחתית סדר העדיפויות – כל עוד יש לכם אפשרות כזאת. אך אם נודה על האמת, עבור לא מעט אנשים העלויות הן אחד מהאלמנטים החשובים ביותר – שכן מדובר על עלויות חודשיות שלא כל בעל עסק יכול לעמוד בהן. לכן מוטב לדעת כי אם כבר אתם בוחרים מומחה בתחום, מוטב כי העלויות לא יהיו כבדות עליכם.

העלויות של כל מקדם אתרים הן שונות, והן נקבעות על פי מגוון רחב של אלמנטים. כך שהשוואת מחירים קצרה בין מומחי הקידום השונים, תוכל לסייע לכם לעשות בחירה אחת שתוכלו להיות שלמים איתה. בחירה שתסייע לכם להפוך את החלומות שלכם למציאות, ותסייע לכם להשיג את החשיפה הרצויה לאתר.

האינטראקציה בניכם ובין מקדם האתרים 


אתם לא הולכים לדבר בכל יום עם מקדם האתרים שמקדם לכם את האתר, אך עדיין חשוב מאוד שתשדרו פחות או יותר על אותו התדר. אם ישנם חילוקי דעות בינכם ובין מקדם האתרים, הפיצוץ עלול להביא אתכם למצב שבו הקידום גם יפגע. כאשר בוחרים מומחה קידום אתרים, חשוב מאוד שזה יהיה איש מקצוע שיש בניכם חיבור טוב.

תוכלו למדוד את החיבור ואת הדינמיקה בניכם ובין מקדם האתרים על ידי פגישה מקדימה טרם החתימה על ההסכם. כך תוכלו באמצעות השיחה להבין עד כמה אתם מחוברים אחד לשני, ועד כמה אתם תוכלו לסמוך אחד על השני. ברגע שיש הבנה בינכם לבין המקדם של האתר, השמיים הם הגבול וההישגים גם צפויים להגיע.

תבחרו מומחה קידום אתרים עם קבלות


אל תכניסו ראש בריא למיטה חולה, ומוטב גם שלא תיקחו סיכונים שעלולים להתברר כלא נכונים. כאשר אתם מחפשים מומחה שיספק לכם שירותי קידום אתרים, תבחרו איש מקצוע שמסוגל להראות קבלות. אל תסמכו על הבטחות שנזרקות לאוויר, כי לא תוכלו באמת לדעת עד כמה באמת אפשר להביא את ההבטחות הללו לידיי ביטוי.

מהסיבה הזאת מוטב שתבחרו במקדם אתרים שמראה לכם קבלות, כלומר אתרים שהוא קידם אותם והביא אותם למקומות הראשונים במנועי החיפוש. ככל שאותו מקדם יראה לכם יותר אתרים שהוא קידם, כך תוכלו להיות בטוחים כי מדובר על איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו ואפשר לבטוח בו בזמן אמת. 

צריכים שהעסק שלכם יקודם טוב יותר?

צרו קשר עוד היום ותנו ללקוחות שלכם לבוא אליכם.

או להשאיר פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם

טלפון נייד

שם מלא

מעוניינים בקידום אתרים אורגני מנצח?

מעוניינים בשיווק דיגיטלי שמביא תוצאות?

מעוניינים בקמפיין גוגל אדוורדס שמביא לקוחות?

מעוניינים בבנית אתר תדמית או מכירה שמדבר בשפת גוגל?

Leave a Reply